icon Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00   | icon +90 532 603 78 74 | icon info@argetanitim.com

ABD Doları
32.2454

icon

Uygun Fiyat

Promosyon ürünlerinde en uygun fiyatlar Arge Tanıtım'da!

icon

Özgün Tasarım

Markanızı öne çıkaracak özgün tasarımlarımlı promosyonlar burada!

icon

Unutulmaz Promosyonlar

Her anınıza özel promosyon ürünlerini kaçırmayın!

Hakkımızda

Arge Tanıtım, 2011 yılından bu yana reklamcılık ve tanıtım sektöründe, promosyon ürünler ile kurumsallaşma çalışmaları konularında öncü bir hizmet sunmaktadır. Özellikle kendi ürettiğimiz ve ithal ettiğimiz geniş ürün yelpazemizle, müşterilerimize benzersiz promosyon çözümleri sunuyoruz. Baskı tasarımları ve baskıları firmamız bünyesinde uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Arge Tanıtım, firmaların kurumsallaşma süreçlerine katkıda bulunmak amacıyla logo tasarımı, web sitesi yapımı, basılı materyallerin üretimi ve sosyal medya yönetimi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Misyon:

Arge Tanıtım olarak misyonumuz, müşterilerimize doğru tasarım, zamanında ve eksiksiz ürün tedariği, hasarsız nakliyat ve dürüst ticaret anlayışıyla en üst düzeyde memnuniyet sağlamaktır. Kurumsal kimliklerini güçlendirmek isteyen işletmelerin yanında olup, onlara etkili ve özgün promosyon çözümleri sunarak iş hedeflerine ulaşmalarına destek olmaktır.

Vizyon:

Arge Tanıtım, sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan bir marka olmayı hedeflemektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, sektördeki lider konumumuzu koruyarak global ölçekte tanınan bir tanıtım ve promosyon markası olma vizyonunu taşıyoruz.